1. Úvod
  2. Univerzální diagnostika
  3. Thinkcar Thinkdiag

Thinkcar Thinkdiag

bluetooth adaptér pro pokročilou diagnostiku všech značek

Autodiagnostika Thinkdiag nabízí dostupné řešení diagnostiky vozů všech značek pomocí speciálního bluetooth adaptéru ve spojení se smartphone s OS And... celý popis
Dostupnost
1-2 ks skladem
Cena před slevou
7 500 Kč
5 900 Kč
ks
Číslo produktu:10020680
Kompletní specifikace

Autodiagnostika Thinkdiag nabízí dostupné řešení diagnostiky vozů všech značek pomocí speciálního bluetooth adaptéru ve spojení se smartphone s OS Android nebo iOS. Jedná se o zjednodušenou verzi řádově dražších přístrojů, která je díky volbě podporované značky a zároveň univerzálnosti vhodná především pro soukromé použití. Miniaturní rozměry a spojení s mobilem umožňuje maximálně snadné použití kdykoliv a kdekoliv.

Součástí je podpora všech značek na 1 rok. Po uplynutí roční licence funguje nadále pouze režim OBD-II. Pro plnou funkcionalitu je potřeba licenci obnovit. Cena na další rok je cca 2 000 Kč.

Narozdíl od levných diagnostik, např. na bázi ELM327, se nezaměřuje pouze na diagnostiku motoru, ale zvládne se spojit s naprostou většinou jednotek ve voze, podporuje mimojiné vyčtení i smazání závad na následujících jednotkách:
- motor,
- ABS,
- airbagy,
- automatická převodovka,
- přístrojová deska,
- centrální elektrika,
- klimatizace a více než 100 dalších.

Kromě toho zvládá i další funkce, které jsou běžné pouze u několikanásobně dražších přístrojů. K dispozici je 16 servisních funkcí, mimojiné:
- reset servisních intervalů,
- reset TPMS,
- reset a registraci baterie,
- reset snímače úhlu natočení volantu,
- servis imobilizéru,
- servis DPF,
- diagnostiku a servis elektrické parkovací brzdy,
- kompletní OBD-II diagnostiku včetně vyčtení readiness.

Podpora vozů je velmi široká. Povinností není ani přítomnost standardu OBD-II. To je obzvlášť vhodné pro starší vozy, které už mají OBD-II zásuvku, nicméně nemají standard plně implementovaný. Podporována je většina modelů vyrobených v letech 1996 - 2018. Běžně fungují i novější modely až do roku 2020.

Pro použití přístroje je nutné stáhnout do vašeho mobilu aplikaci Thinkdiag+, která je k dispozici pro zařízení s operačními systémy Android a iOS. V ceně přístroje je obsažena plná diagnostika pro všechny značky vozů na 1 rok. Aplikace je vícejazyčná, na výběr je 8 jazyků: angličtina, němčina, ruština, francouzština, italština, španělština, portugalština, japonština. Čeština není k dispozici.

Seznam podporovaných značek
Asijské
Acura, Daewoo, Holden, Honda, Hyundai, Infiniti, Isuzu, Kia, Lexus, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Scion, Subaru, Suzuki, Toyota

Evropské
Abarth, Alfa-Romeo, Audi, BMW, Citroen, Dacia, Fiat, Ford, Jaguar, Lancia, Land Rover, Maserati, Maybach, Mercedes, Mini, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Saab, Seat, Škoda, Smart, Sprinter, Vauxhall, Volvo, VW

Americké
Ford, GM, Chrysler, Jeep

Technické parametry:
Komunikace: BL 4.2 Dual-Mode
Frekvence: 2.4 GHz
Vstupní napětí: 9 - 26 V
Provozní teplota: 0°C - 50°C
Skladovací teplota: -20°C - 70°C

Balení obsahuje:
- bluetooth adaptér Thinkdiag
- licenci pro všechny vozy na 1 rok
- prodlužovací OBD-II kabel
- český návod k použití

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz