1. Úvod
  2. Diagnostika koncernu VAG
  3. KKL USB kabel pro VAG-COM (FTDI, podpora 64-bit OS)

KKL USB kabel pro VAG-COM (FTDI, podpora 64-bit OS)

diagnostika pro Audi, Seat, Škoda, VW do roku 2004

KKL kabel se používá s řadou diagnostických programů. Je kompatibilní se SW pro diagnostiku vozů koncernu VAG, jako je VAG-COM nebo VCDS-Lite, nicméně... celý popis
Dostupnost
skladem do týdne
690 Kč
ks
Číslo produktu:10032
Kompletní specifikace

KKL kabel se používá s řadou diagnostických programů. Je kompatibilní se SW pro diagnostiku vozů koncernu VAG, jako je VAG-COM nebo VCDS-Lite, nicméně je možné ho použít například také ve spojení s programem Multiecuscan pro italské vozy. Adaptér podporuje všechny vozy koncernu VAG s OBD-II zásuvkou, kromě vozů se sběrnicí CAN. Pro některé starší vozy, jako Audi 80, Audi 100 nebo Golf III je možné použít 2x2 adaptér.

Podporovány jsou vozy z let 1990 - 2004. Uvedené roky jsou však pouze orientační. Například VW Touran měl sběrnici CAN již od roku 2003, kdy byla zahájena jeho výroba. Naopak třeba Octavia I byla v provedení Tour vyráběna do roku 2010 a sběrnici CAN nemá. Seznam vozů se sběrnicí CAN, které podporovány nejsou, naleznete zde. Pro novější vozy nabízíme sady VCDS, které obsahují kabel s HW klíčem i licenci SW.

Mezi podporované patří například tyto vozy:
- Audi A4 (B5, B6),
- Audi A6 (C5),
- Audi A8 (D2),
- Škoda Felicia (pro vozy vyrobené před 08/1996 je třeba použít adaptér),
- Škoda Fabia I,
- Škoda Fabia II (5J),
- Škoda Octavia I včetně Tour,
- Škoda Superb I,
- VW Golf IV,
- VW Passat B5,
- VW Passat B5.5 a mnoho dalších vozů z let 1990-2004.

S příslušným SW umožňuje kompletní diagnostiku, včetně čtení a mazání chyb, testování akčních členů, přizpůsobení, kódování, nastavení servisních intervalů... Software není součástí - kabel pracuje s programem VAG-COM až do verze 4.09, podporuje VCDS Lite nebo například Multiecuscan. S vhodným softwarem je možné provádět další úkony jako například nastavení volnoběhu po výměně škrticí klapky a následný reset řídicí jednotky, přizpůsobení klíčů, vyčtení PIN kódu imobilizéru a další.

- připojení přes USB port, adaptér má FTDI převodník (FT232RL) - nejspolehlivější řešení, které je ideální pro použití se všemi  kompatibilními programy

Podporované OS:
- Windows 98
- Windows 2000
- Windows XP
- Windows Vista
- Windows 7 (32- i 64-bit)
- Windows 8 (32- i 64-bit)
- Windows 8.1 (32- i 64-bit)
- Windows 10 (32- i 64-bit)                                                                                                                      - Windows 11 (32- i 64-bit)

Obsah balení:
- diagnostický KKL kabel s FTDI čipem
- český návod k instalaci
- heslo ke stažení ovladačů

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz